Príbeh projektu LoudLife.

Počiatky značky LoudLife siahajú do roku 2019, kedy stovky prebdených nocí spojili dve duše – hladné po hudbe.

Idea brandu LoudLife vznikla v hlave energickej DJky a dizajnéra. Túžili sme po tom, aby v našich končinách vznikol špecifický brand, ktorý zastrešuje a hlavne spája všetkých milovníkov tanečnej hudby. Práve preto sme sa rozhodli zhmotniť naše poslanie a obrovskú vášeň k tanečnej hudbe. Pretože hudba je jediná vec, pri ktorej máme pocit, že skutočne žijeme. S veľkým rešpektom a odhodlaním zároveň sme sa popri dennej práci a šialenom nočnom živote pohltili do prípravy prvých modelov.

Značku LoudLife zaraďujeme do kategórie „streetwear”. Definuje fanúšikov a ich lásku k tanečnej hudbe. Naše produkty sú minimalistické, nadčasové a exkluzívne, keďže z každého modelu je vyrobených vopred daný počet kusov. Za každým produktom značky Loudlife sú mesiace práce od nápadov, vývoja strihov, skúšok – až po následnú úpravu. Tvojou kúpou podporíš nie len náš výrobok s XY hodinami práce, ale aj našu dušu a srdce, ktoré vkladáme do každého jedinečného modelu.

Vitaj v našom svete! Vo svete ľudí, ktorí žijú poriadne nahlas. Vždy si choď za svojim, počúvaj tlkot svojho srdca. A hlavne – buď hrdinom a hlavnou postavou svojho života. Poďme z neho urobiť poriadnu show! Je jedno koľko máš rokov a aký je tvoj cieľ. Poď ŽIŤ a neprežívaj. Poď žiť poriadne LOUD! Poď žiť LoudLife.

#followyourheartbeat

LoudLife. je lifestylová značka reprezentujúca všetkých fanúšikov tanečnej hudby. Naším hlavným cieľom na tejto ceste je prinášať do tvojho života vášeň, hudbu a pozitívne emócie.