8 sep, 2022

Toto bol Burning Man 2022!

Hudba    |    Novinky    |    Trendy

Burning Man nie je len taký obyčajný festival. Je to mesto, v ktorom takmer všetko, čo sa deje, je vytvorené výlučne jeho návštevníkmi. Festival sa koná už od roku 1986. Burning Man 2022 sa zapísal do histórie. Po dvojročnej prestávke sa festival vrátil do Black Rock Desert v americkom štáte Nevada s rekordnou, takmer 80 000 navštevnosťou.

Tohtoročná edícia Burning Man sa niesla s podnázvom „Waking Dreams“. Organizátori oznámili, že v súlade s týmto vzorcom budú diela prezentované na Burning Man Festivale skúmať ríšu snov a ich vplyv na našu realitu. Podľa ľudí zodpovedných za toto inovatívne epické podujatie je Burning Man miestom, kde sa plnia sny.

Hightlighty z Burning Man 2022 – Waking Dreams

 

 

Najlepšie obsadený stage s názvom Opulent Temple doplnili mená ako: Carl Cox, Infected Mushrooms, John Summit, Diplo, Above & Beyond, Gabriel & Dresden a Sasha Robotti.

 

„Hneď som si pomyslel – práve som pristál na cudzej planéte. Netuším, kde som. Viem jedno – som tu a je to extrémne. Veci, ktoré som tam videl, boli úžasné. Opulent Temple – Myslím, že hral Lee Burridge a riadne rozbíjal ľudí na parkete. Prechádzali sme sa a pozorovali tie zázraky. Hudba, energia – zostal som až do konca. Prišli sme tam okolo siedmej večer a bdeli sme do ôsmej ráno. Sledovali sme východ slnka a potom celé mesto za denného svetla. Nezabudnem na to do konca života.“

CARL COX o svojom vystúpení na festivale Burning Man.

 

Arrival Stage a Dune Lounge boli rovnako pôsobivé. Opäť sa tu objavil Carl Cox, pre ktorého je Burning Man už dlhé roky jednou z najdôležitejších zastávok počas jeho celoročného turné. Okrem klubovej ikony z Veľkej Británie sme počuli sety od Enrico Sangiuliano b2b Charlotte de Witte, Goldfish, Jonas Saalbach, DJ Tennis b2b Kaz James, Monolink, Mr. C, Blond: ish alebo Olivera Koletzkiho. Medzi pozvanými hosťami boli tiež mená ako Jamie Jones, Marco Faraone, Darius Syrossian, Seb Zito, Mahony a Rich NxT.

 

 

Burning Man… kde začať. Vďaka tomu, že som bola obklopená 80 000 krásnymi idiotmi, som sa cítila ako doma. Zažitý pocit slobody a spontánnosti mi zostane navždy. Veľká vďaka patrí Robot Heart & Mayan Warrior za to, že nám umožnili hrať B2B set s Enricom, avšak absolútne rozdielny a iný ako sme hrávali doteraz. Ďakujeme Playgroundu za to, že ste najlepším hostiteľom na svete a že nám umožnili ukončiť tieto krásne dni v púšti so sedemhodinovým B2B setom. Bolo to jednoducho dokonalé.“

Charlotte de Witte

 

Fotogaléria z Burning Man 2022 – Waking Dreams

 

Don´t forget to follow your heartbeat!


Tento článok pre Vás pripravila: QueenB

Obleč sa do štýlu LoudLife.

Zobrazených 1–3 z 13 výsledkov

Najnovšie články na našom blogu.