9 nov, 2022

Johnny de City vydáva svoj debutový track “Eleanor”

Hudba    |    Novinky

Predstavujeme najnovší track – Eleanor od slovenského DJa a už aj producenta Johnny de City, spoločne s jeho pocitmi exkluzívne pre LoudLife.

Johnny de City: “Tento release má pre mňa obrovskú hodnotu, keďže je to môj debutový autorský track. Treba sa posúnúť a pracovať ďalej. Som rád, že to takto dopadlo, lebo musím nakoniec priznať, že som spokojný. ”

LoudLife: “Ako dlho ti trvalo vyprodukovať track k dokonalosti?”

Johnny de City: „Ani neviem, prečo mi ten release trval tak dlho. Asi som s trackom nebol na 100 percent spokojný. Ale úprimne, to by som nebol nikdy. Zhodli sme sa, že bude najlepšie dať track von, nech ho ohodnotia ľudia. Mark Spinx pripravil grafiku, video, spoločne sme vymysleli názov a bolo vymaľované. Chcem sa ešte poďakovať Siikovi za výborný finálny mix a master.“

Hmm… Johnny to hovorí s úplnou ľahkosťou, človek by pri týchto slovách povedal, že byť producentom je úplne jednoduché, že ? My však vieme, koľko práce a obety za tým je. Sme radi, že je track “Eleanor” konečne von. Gratulujeme a prajeme veľa úspechov a dalších výborných trackov hlavne spokojných poslucháčov.

Johnny de City – Eleanor

Track vychádza dnes 9. novembra 2022 o 17:00 a bude dostupný na všetkých populárnych platformách a zdarma stiahnuteľný cez Hypeedit.

 

 

Johnny de City BIO

Johnny de City je DJ a producent z Bratislavy. Ľudia ho poznajú najmä vďaka jeho hudobnému projektu Mashup Avenue. Je to pravidelný mixtape jeho vlastných mashupov, editov a bootlegov, ktorých za posledných 8 rokov vyhotovil viac ako 700. Mashupy, edity a bootlegy z Mashup Avenue sú veľmi populárne a hráva ich veľa DJov zo Slovenska, ČR ale aj zahraničia. Z veľkých zahraničných mien ho podporili napr. Kryder, Dannic, Matt Nash a Marnik.

Okrem klubových akcií a tanečných festivalov v rôznych slovenských mestách hráva pravidelne aj v najlepšom a najmodernejší klube u nás – Ministry of Fun v Banskej Bystrici a v novootvorenom klube Epic v Prahe. Medzi jeho hudobné projekty patria okrem Mashup Avenue aj Mashup of the Week a Mashup on the Go. Hudobne supportoval viacero veľkých zahraničných interpretov ako napr. Nervo, Vini Vici, Blasterjaxx, Vinai, Julian Jordan, Dannic a mnoho ďalších.

V rokoch 2017-2019 pôsobil ako rezidentný DJ tanečnej relácie Dance Exxtravaganza na rádiu Európa 2. Neskôr pôsobil v hudobnej a DJskej relácii POCEM! na ChuckTV.

 

 

Don´t forget to follow your heartbeat!


Tento článok pre Vás pripravila: QueenB

Obleč sa do štýlu LoudLife.

Zobrazených 4–6 z 13 výsledkov

Najnovšie články na našom blogu.