20 nov, 2022

Dominik Gehrigner vydal druhé EP na Purified records “Waiting for You”.

Hudba    |    Novinky

Mladý český producent Dominik Gehringer je po roku späť na jednom z najznámejších labelov svetovej elektronickej tanečnej hudby – Purified records, za ktorým stojí hviezda deep house music, švajčiarska Djka a producentka – Nora En Pure, vlastným menom Daniela Di Lillo.

Dominik na tomto vydavateľstve debutoval pred rokom s veľmi úspešným trackom „This Moment“, ktorý sa rýchlo etabloval na pódiach festivalov po celom svete.

Teraz vydáva svojé druhé EP na Purified s názvom „Waiting for You“. Opäť sa môžete tešiť na dva našlapané melodic house tracky, kde nechýba poriadna dávka emócií v kombinácií so silnými basovými linkami.

Dominik Gehringer – Waiting for You EP (Purified)

 

BIO – Dominik Gehringer

Dominik Gehringer je meno, ktoré slovenskému fanúšikovi elektronickej tanečnej hudby netreba nejak špeciálne predstavovať. Mladý talent narodený v roku 2001 a syn legendy českej scény menom Orbith už svoje skladby vydal na labeloch ako Purified records, ktorý patrí Nore En Pure alebo tiež dobre známom labeli Songspire. Dominikove tracky už supportovali najznámešie mená ako Martin Garrix, Sultan a Shepard, Nora En Pure, Joris Delacroix alebo Rodg.

Hudbu začal produkovať už vo svojich 16-tich rokoch a od začiatku vedel, že okrem produkcie chce hrať aj naživo. V roku 2018 vydal svoje prvé EP „Dione Planet“ a pol roka na to odohral svoj prvý set na najväčšom festivale elektronickej hudby v Českej republike – Beats for Love a stal sa tak najmladším živým interpretom festivalu v jeho histórii. Jeho meno nechýba na najväčších českých alebo slovenských festivaloch ako napríklad vyššie spomínaný Beats for Love, festival Macháč alebo Motel Kamenec.

 

Don´t forget to follow your heartbeat!


Tento článok pre Vás pripravila: QueenB

 

Obleč sa do štýlu LoudLife.

Zobrazených 1–3 z 13 výsledkov

Najnovšie články na našom blogu.